Pekmez'den Anneler Günü Mesajı

Ardahan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Başkanı Menekşe Pekmez, Anneler Günü sebebiyle kutlama mesajı yayınlarken; Pazar günkü anneler programına davet etti.
Bu haber 2015-05-08 20:38:47 eklenmiş ve 2222 kez görüntülenmiştir.

“Atatürk’ün göstermiş olduğu “ Çağdaş  uygarlık yolunda ” ilerleyen tüm kadınlarımıza aile yaşamındaki güçlü paylaşımları, çalışma hayatındaki başarılarından dolayısıyla sevgi ve şükran duygularımı ifade etmek istiyoruz. Kadınlarımız, annelik sorumluluğunun yanı sıra, ülkemizin en zorlu dönemlerinde mücadeleci, azimli, fedakâr ve güçlü duruşları ile engelleri her zaman aşmaya çalışmış ve başarmışlardır. Bugün de annelerimizin, kadınlarımızın taşıdıkları görev ve sorumluluklar en az Kurtuluş Savaşı yıllarındaki ölçüde önem arz etmektedir. Ülkemizin içinde bulunduğu şartlar ve üzerinde dolaştırılan karanlık bulutlara karşı durmaksızın mücadele edeceğiz. Cumhuriyet`in temellerini atan, yürekli Türk Kadınları Anneler gününde saygının, asaletin ve özverinin simgesi durumundadır. Bugün, annelik duygularının ayrıcalığının hatırlandığı gündür. Gerektiğinde yavrularının gerektiğinde evinin direği, eşinin aynası olan kadınlarımızın her gününün annelik hissiyatı içinde geçmesini temenni ederiz. Artık her alanda sesini duyuran, adını altın harflerle yazdıran Türk Kadınları her zaman gururumuzdur. Başta şehit anneleri olmak üzere, tüm annelerimizin bu anlamlı gününü saygıyla selamlıyor, Mutlu, bir geleceğe hep birlikte yürümemiz dileklerimizle, tüm kadınlarımızın Anneler Gününü Kutluyoruz.”

CHP Ardahan Kadın kolları Başkanı Menekşe Pekmez, Anneler günü nedeniyle 10.05.2015 Pazar günü Saat: 17.00’da ATSO binasında üst katında bulunan Gül Lezzet Dünyası Lokantasın da annelere eğlence tertip ettiklerini ve tüm anneleri davet ettiklerini söyledi.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA