CHP Esenyurt Gençliği “meydana” çıktı

CHP Esenyurt Gençlik Kolları, Cumhuriyet Meydanı’nda üye çalışması yaptı. Kurdukları stant ile Esenyurtluların CHP’ye online üye olmalarını sağlayan Gençlik Kolları Başkanı Utku Çaykara ve arkadaşları, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun emeklilere yönelik taahhüt metnini de dağıttılar.
Bu haber 2015-04-20 20:23:13 eklenmiş ve 844 kez görüntülenmiştir.
CHP Esenyurt İlçe Genlçlik Kolları Başkanı Utku Çaykara, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun emekliler için hazırladığı taahhütnameyi hatırlatarak “Emeklinin yüzü  CHP iktidarında gülecek” dedi.

ESENYURTLUYA ONLİNE ÜYELİK HİZMETİ
Ön seçimin ardından hızla genel seçim çalışmalarına başlayan CHP Esenyurt Genlik Koları Başkanı Utku Çaykara ve yönetim kurulu üyeleri, Cumhuriyet Meydanına kurdukları stantla Esenyurtluları CHP’ye üye olmaya davet ettiler. Cumhuriyet Meydanı’nda sürdürdükleri çalışmada CHP’nin seçim bildirgesi hakkında bilgilendirme de yapan Başkan Çaykara, emeklilerin ciddi sıkıntılar yaşadığına işaret ederek Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun taahhütlerini hatırlattı.

GENEL BAŞKANIN TAAHHÜDÜNDE NELER VARDI?
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun noterden aldığı taahhütnamede şu maddeler sıralandı: Tüm emeklilere bayramlarda birer maaş ikramiye verilmesi için gereken yasal düzenlemelerin bir ay içinde yapılmasını sağlayacağımı… 2- 2015 yılı için tüm emekli vatandaşlarımızın, en geç Ramazan Bayramının birinci günü olan 17 Temmuz 2015 tarihine ve Kurban Bayramı'nın birinci günü olan 24 Eylül 2015 tarihine kadar birer maaş tutarında ikramiyenin, emeklilerin banka hesaplarına yatırılmasının sağlanmasına… Emeklilere verilecek yıllık 2 maaş tutarındaki ikramiyenin, Başbakanlıkta bulunacağım süre içerisinde her yıl, muntazaman sürdüreceğimi…Mevcut iktidar çevrelerinin emeklilere verdiğim ikramiye müjdesine karşı yapacakları karanlık kampanyalara karşı şimdiden ilan ediyorum ki şayet bu sözleri tutmazsam, Genel Başkanlıktan ve Başbakanlıktan derhal istifa ederek siyaseti bırakacağımı taahhüt ederim.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA