BEYLİKDÜZÜ KENT KONSEYİ ÖRNEK OLACAK

Beylikdüzü Kent Konseyi, Engelliler Meclisi, Kadın Meclisi ve Gençlik Meclisi gerçekleştirilen genel kurulla başkanlarını ve üyelerini seçti. Kent Konseyi, yeni fikirler ve buluşmalar ile ilçeye katkı sunmak için artık hazır.
Bu haber 2015-04-11 13:43:51 eklenmiş ve 46415 kez görüntülenmiştir.
Tanışma toplantıları, başkan, asil, yedek üye seçimleri yaparak yeni meclisler oluşturan Beylikdüzü Kent Konseyi, Beylikdüzü’ne katkı sunmak için yapılanıyor. Her üç ayda bir ilçe kaymakamı ve ilçe belediye başkanının da katılacağı toplantılar düzenleyecek, ilçe yararına projeler düzenleyecek olan konsey engelli, kadın ve gençlik meclisini oluşturdu. 

Üyeler Ve Başkanlar Belirlendi
Kent Konseyi Başkanı Necla Türkoğlu’nun başkanlık ettiği seçimlerde, meclislerin her birine 7 asil, 7 yedek üye olmak üzere toplam 14’er kişilik yönetim kurulları seçildi. Ayrıca meclislere seçilen başkanlar da 18 kişilik Kent Konseyi Divan Kurulu’nun doğal üyesi sayılacaklar. Meclislerin oluşturulmasının ardından çalışmalarına hız kazandıracak olan Kent Konseyi, her meclis için kendi grubunda çalışmalar gerçekleştirecek. Seçimlerin sonunda konuşan Başkan Türkoğlu, “Yönetimimizi belirledik, hep birlikte çok çalışacağız. Beylikdüzü Kent Konseyi, diğer tüm konseylerin örnek alacağı çalışmalar yapacak” dedi. 

Seçilen Başkan ve üyeler ise şöyle;
Engelli Meclisi Başkanı Betül Soğuksu; Üyeler Aziz Uzun, Nezir Karayün, Muhsin Yazıcı, Hülya Yeşilyurt, Emel Gün, Özden Alıcı, Selma Aydın, Rahime Kaya, Abidin Şeker, Rana Sakar, Avni Doğan, Murat Akıllı, Yüksel Oral, Ersoy Turhan. Kadın Meclisi Başkanı Semra Atasoy; Üyeler, Nihal Çevik, Nazan Biliz, Nil Okçu, Hülya Dandin, Nuray Dartar, Hacer Yalçın, Emine İhtiyar, Gülin Gündüz, Ayhan Gür, Halime Karaçöl, Serpil Kütüklü, Ebru Koç, Aysel Can, Afitap Kiremit. Gençlik Meclisi Başkanı Erkan Bayladı; Üyeler, Dilara Yıldız, Bilal Ayyıldız, Göktuğ Baklaya, Cem Aydın, Gökçe Biliz, Halil İbrahim Dabanlı, Özge İlgüz, Serdar İbrahim Erdem, Muhammet Musa Şen, Selim Tayga, Sevinç Ayyıldız, Ahmet Özkan, Emirhan Akçaoğlu, Hacı Şerif Çakan olarak belirlendi.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer YEREL haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA