Tuncer Dağ'dan sert açıklamalar

Merkezi İstanbul’da bulunan Kültür Evi eski başkanı Tuncer Dağ sert açıklamalarına devam ediyor. Mali Müşavir Tuncer Dağ’ın son açıklaması şöyle oldu;
Bu haber 2015-04-08 18:45:16 eklenmiş ve 944 kez görüntülenmiştir.

Esenyurt Belediyesi tarafından yapılan ve 28.03.2015 günü açılışı gerçekleşen Ardahan Kültür Evi açılışı sırasında bana karşı uygulanan ambargo ve susturma politikası beni hiçbir zaman bıktırmayacaktır. Doğru bildiğim bir şeyi söylemekten ve direnmekten hayatım boyunca taviz vermedim ve vermeyeceğimde… Başkanlık görevim sırasında benden görevden almak istedikleri üç kişi ile ilgili taviz vermedim ve arkadaşlarımı satmadım……? Bu gün olsa yine aynı şeyi yaparım.. 
Kendi koltuğumu korumak ve birilerine iyi görünmek için arkadaşlarımdan taviz vermedim.. Her şeye rağmen bugün olsa yine aynı şeyi yaparım. 
Bu bıktırma ve susturma politikası şimdi değil.. Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan olduğu dönemden de aynı şeylerle karşılaştım… O zaman ki duruşum neyse şimdide aynıdır.. Birilerinin adamı olmadım.. Olmayacağım da.. 
28.03.2015 günü yapılan açılışta bana karşı uygulanan ambargo nedeni ile katılmadım. Ne yazık ki uygulanan bu ambargoya ses çıkarılmadığı gibi gerekçesi de sorulmadı. 28 kişiden oluşan Ardahan Kültür Evinden programı yapan 5 kişilik ekip yönetimi bilgilendirmediği gibi alakasız yanlış yönlendirmelerde bulunmuşlardır. 
Ardahan Kültür Evinin açılışından sonra oluşan tepkilerde ve yayınlanan haberleri beğenen ve paylaşan insanlar da aranmış ve yalan yanlış etkileme girişimleri olmuştur. 
İstanbul Ardahan Kültür Evi Başkanlığını yapan Efrail Çiftçi’nin iyi niyetinden, kişiliğinden ve karakterinden hiç şüphen yoktur. Hemşehrileri için verdiği mücadeleyi iyi bilenlerden birisiyim. Efrail Çiftçi’nin iyi niyetini suistimal edip hedef gösterilmeye çalışıldığının da farkındayım. 
Herkesin şunu bilmesi gerekir.. Benim kadar kurucu Başkanımız Barış Yıldırım ve arkadaşlarının da emeği vardır.. Şu an başkanlığımızı yapan Efrail Çiftçi’nin yerin alınması ve teslimatı konusunda büyük emekleri vardır.. Kurumlar daimi kişiler geçicidir. O Kurumun daimiliği için özveri, dürüstlük, sadakat ve güven gereklidir. Bu güven ortamını sağlayacak olan da Yönetim Kuruludur.. 
Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çiftçi’ye önerim şudur ki.. Başkanlık inisiyatifini elinden tutmasını, iyi niyetinden istifade edip öne çıkmaya çalışanlara fazla prim vermemesini diliyorum. 
Şunu unutmayın ki Yaptığınız çalışmaların iyi olması halinden herkes sahiplenir ama kötü olması halinden faturayı sana keserler..

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer ESENYURT haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA