Ali Söylemez'den İYGAD’a ziyaret

Piramit Gurup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Söylemez, Merkezi Esenyurt Şelale Plaza’da bulunan İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği (İYGAD)’ı ziyaret etti.
Bu haber 2018-08-04 15:21:53 eklenmiş ve 704 kez görüntülenmiştir.

Gazeteci Çetin Yılmaz’ında eşlik ettiği ziyarette Söylemez’i İYGAD Başkanı Murat Abdullahoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri karşıladı.

Ziyarette konuşan Piramit Gurup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Söylemez, Yerel Gazeteciliğin önemini belirterek, “Gazetecilik zor bir meslek, özellikle Yerel Gazetecilik daha zordur. Günümüz şartlarında halkın haber alma özgürlüğü ulusal basından çok, yerel basın’a kalmıştır. Bölgemizde takip ettiğimiz yerel gazeteci arkadaşlarımız, kısıtlı imkânlar, büyük fedakârlıklar ve özveri ile mesleğini icra etmeye çalışmaktadırlar. Dernek nezdinde bütün gazeteci arkadaşlarımı kutluyor ve başarılar diliyorum” dedi.

Dernek merkezine yapılan ziyaretten memnun kalan İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği Başkanı Murat Abdullahoğlu, “Başta İstanbul’un en büyük ilçesi konumunda olan Esenyurt olmak üzere, 39 ilçede mesleğini hakkı ile yapan Gazeteci arkadaşlarımızın haklarını tam anlamıyla savunacak bir derneğe ihtiyaç duyulmaktaydı. Yerel Gazetecilerin sorunlarını ve sıkıntılarını savunma konusunda geçmişten gelen tecrübeli bir ekip ile İYGAD yönetimini temsil etmekteyiz. Amacımız mesleğini layıkıyla yapmaya çalışan Yerel Gazeteci arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak daha güçlü bir sivil toplum örgütü oluşturmaktır. Mesleğini seven, aşk ile yapmaya çalışan bütün Gazeteci ve Yazar arkadaşlarımızı derneğimize üye olmaya davet ediyoruz. Bugün Dernek Merkezimizi ziyarete gelen Piramit Gurup Mimarlık Yönetim Kurulu Başkanı Ali Söylemez beye teşekkür ederim” diyerek sözlerine son verdi.

Ziyarette İYGAD Başkanı Murat Abdullahoğlu, İYGAD Genel Sekreteri Hanifi Çelik, İYGAD Başkan Yardımcıları Nebiha Bacıoğlu ve Abdullah Gürman, İYGAD Yönetim Kurulu üyesi Selahattin Sakinoğlu ve gazeteci Çetin Yılmaz hazır bulundular.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA