AK Partili Üstündağ'dan Kılıçdaroğlu'na Sorular

Kars-Ardahan-Iğdır İşadamları ve Sanayicileri Derneği Başkan Yardımcısı olan Ardahanlı İşadamı Sait Üstündağ'dan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na üç önemli soru.
Bu haber 2017-03-21 20:36:56 eklenmiş ve 1174 kez görüntülenmiştir.

Geçtiğimiz gün Serhat İlleri olan Ardahan, Kars ve Iğdır federasyon ve dernek başkan ve yöneticileri ile bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na üç önemli soru soran Ardahanlı iş adamı Üstündağ Kılıçdaroğlu’nun ve partisinin neden yeterince muhalefet yapamadığını sordu.

Bir AK partili olarak katıldığı toplantıda CHP’nin zig-zaglı politikalarının nedeninide soran Ardahanlı İşadamı Sait Üstündağ Kılıçdaroğlu’na,

‘Sayın Kılıçdaroğlu şu an bulunduğum toplantınıza bir CHP’li olarak değil, AK Partili olarak katılmış bulunmaktayım. Bunun nedeni sie CHP’nin neden zig/zaglı politikalar yaptığını merak ettiğim içindir’ dedi.

Üstindağ, bu zig/zag’ın son öerneklerinin CHP’nin Hollanda’nın bakanlarımız karşı ortaya koyduğu tavırdanda orataya çıktığını belirtip, Kılıçdaroğlu’na yöneltiği soru da şöyle dedi.

 ‘Sayın Kılıçdaroğlu siz ve partiniz son olarak Hollanda ile yaşanan kriz de önce Hollan’da yı kınadığını bununda başta biz AK Partilileri olmak üzere toplumu memnun ettiğini ancak bir gün aradan geçtikten sonra bu tutumunu değiştirip, iktidarı ve Hollanda’da mağdur edilen bakanları eleştirdiğini bunun nasıl bir politikadır’ dedi.

Kılıçdaroğlu’nun cevaplamadığı bu sorunun yanında ‘Sayın Kılçdaroğlu CHP’nin hepimizn yüreğini yakan şehit haberleri ardından şehit ailelerini ziyaret ederek teselli etmesini memnuniyetle karşılayan toplum diğer taraftan teroristlerin cenaze törenlerine, evlerine ziyaretlerde bulunan CHP milletvekillerini görünce şok olmakta. Szi Genel Başkan olarak bu duruma nasıl bakıyosunuz?’ sorsunu yöneltti.

Üstündağ’ın bu sorusu karşısında bir hayli zorda kaldığı görülen CHP Kemal Kılıçdaroğlu durumu kurtarmak için Üstündağ’ın sorsuna ‘Bende o milletvekillerini kınıyorum’ demekle yetinmesi dikkat çekti.

CHP’nin zig/zaglı politikalarının etkin bir muhalafete ihtiyaç duyulan ülkede iktidara yol gösterecek politikalar izlemesi gerekmezmi?’ diye üçüncü sorusuna da cevap alamayan Ardahanlı İşadamı, KAI Başkan Yardımcısı Sait Üstündağ bu sorulardan önce protokole gelrek Kılıçdaroğlu’na yönelttiği sorularını kendisine de bizaat yönelttiiği de görüldü.

ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer DİĞER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA