Ensar Öğüt CHP adaylarını yalnız bırakmadı

ARDAHAN EVLATLARINA SAHİP ÇIKMALI
Bu haber 2015-09-21 20:59:27 eklenmiş ve 864 kez görüntülenmiştir.
CHP  Ardahan Milletvekili Adayları için İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım töreninde konuşan CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi ve 22.23. 24. Dönem milletvekili Ensar Öğüt, tüm bölge halkına seslenerek CHP adaylarına  oy istedi. Öğüt,” Ardahan’ın mecliste temsili için evlatlarınıza sahip çıkın”dedi.

HER ADAY BİZİM ADAYIMIZDIR
CHP Ardahan İl Başkanlığı tarafından düzenlenen aday tanıtım töreninde CHP Adaylarını yalnız bırakmayan  ve törende Ardahan halkına çağrıda bulunan Ensar Öğüt, “ Benim aday olup olmamam önemli değil. Ben aday olmadım.  Beni üç dönem onurlandırdınız. Ben de Ardahan halkına karşı vefamı ödemek için gece gündüz çalıştım. Bugün Ardahan ülkemizin en çok tanınan ve mücadelesi ile ülkenin gündeminde olan illerden biridir. Kim inkar ederse etsin yada karalamaya çalışırsa çalışsın, bu bizler tarafından yapılmıştır. Yine bugün Ardahanımızda yeterli olmazsa da bir hizmet varsa bu bizim çalışmalarımız, mücadelemiz ve takip etmemiz sayesinde olmuştur. Arkadaşlarımız Ardahan’ın yetiştirdiği güzide evlatlarımız. Genel Merkezimiz bu  arkadaşlarımızı aday olarak belirledi. Adayın kim olduğu önemli değil, CHP’nin bölgemizde iki milletvekili  çıkarması çok önemlidir.Çünkü, CHP’nin iktidar olması gerekiyor.  Ardahanımızın hizmete çok  ihtiyacı var.Başka arkadaşlarımızda belirlenseydi yine burada olacak ve  kazanmaları için çalışacaktık.  Daha da çok kenetlenme ve 1 Kasım’da başarılı olmak zamanıdır.”dedi.

KENDİ GELECEĞİMİZE SAHİP ÇIKALIM
CHP’nin 1 Kasım’da başarılı olacağına inandığını dile getiren Ensar Öğüt, Ardahan’ın iki milletvekili ile bu başarıya ortak olmasını istediğini ifade ederek, “Elele vereceğiz ve bu iki pırıl pırıl arkadaşımızı Ardahan’ı temsilen meclise göndereceğiz. Ardahan halkından destek istiyorum, oy istiyorum. Bu Ardahanın kendi geleceğine sahip çıkması demektir.”şeklinde konuştu.Öğüt tanıtım töreni sonrası bir dizi vatandaş ziyareti  ve toplantı yaparak CHP milletvekillerine  adaylarına destek istedi.
ETİKETLER :
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer SİYASET haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Seri İlanlar
Yeni UMUT Gazetesi Haber Sitesi
© Copyright 2013 DKM YAZILIM HER TÜR HAKKI SAKLIDIR.... Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
DÜNYA