Bekaroğlu: Fantezi yapıyorlar!
BEYLİKDÜZÜ’NE YENİ OKUL...
ÇAPAN: ESENYURT’TA ÇATIŞMAYA İZİN VERMEYECEĞİZ
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çelik, CHP K.Çekmece’den Meclis Üyesi aday adayı oldu

Çelik, CHP K.Çekmece’den Meclis Üyesi aday adayı oldu
Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesinde oturan, Avcılar Gazetesinin İmtiyaz Sahibi Henifi Çelik; CHP Küçük çekmece belediyesi meclis Üyesi aday adayı oldu.
10.10.2013 / 20:34

Projeleriyle 15 yıllık gazetecilik bilgi, birikim ve tecrübesiyle K. Çekmece Belediyesine önemli katkıları olacak Hemşehrimiz Hanifi Çelik; seçilmesi halinde Yerel Basına önemli katkıları olacak.


Çevresinde ve yerel basın camiasında sevilen CHP K.Çekmece Belediyesi Meclis Üyesi aday adayı Gazeteci Hanifi Çelik; Meclis üyesi aday gösterilmesi halinde Küçük Çekmece halkından, basın camiasından, hemşehrilerinden ve dostlarından hissedilir seviyede oy alacak bir gazeteci


Hanifi Çelik kimdir?


1970'den beri Küçükçekmece oturan Gazetici Hanifi Çelik, CHP Küçükçekmece Kartaltepe Mahallesi Birim Başkanı, Küçükçekmece, Avcılar ve çevre ilçelerde yayınlanan Gazete Avcılar'ın İmtiyaz Sahibi, İstanbul Yerel Gazeteciler Derneği’nin Genel Sekreterliğini uzun süre yapan ve ayrıca Avcılar Kent Merkezinin bir dönem Genel Sekreterliğini yapan Hanifi Çelik Küçükçekmece Belediye Meclis Üyesi aday adayı oldu.


Yönetmen Reis Çelik'in bazı filmlerinde prodüksiyon görevlerinde de bulunan Çelik, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Etiketler:
Bu haber toplam 736 defa okundu
YAZARLAR
Yeni UMUT Gazetesi